młodszy mechanik maszyn i urządzeń, dąbrowa górnicza

posted
location
dąbrowa górnicza, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

michał bochenek+48 669335065
reference number
/306/09/2020/SK - 65587

job description

Posiadasz doświadczenie na stanowisku mechanika lub ustawiacza maszyn? Jeśli szukasz stabilnej pracy aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatny urlop)
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • nadgodziny w soboty płatne 100%
  • przejęcie w struktury firmy już po 3-4 miesiącach
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie
  • bogaty pakiet benefitów Randstad Plus

W ramach programu benefitów Randstad Plus nasi pracownicy mogą korzystać z :

  • karty MultiSport
  • prywatnej opieki medycznej Medicover
  • kodów rabatowych z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych
  • zniżek na zakupy on-line w sklepach, kawiarniach, pizzeriach
  • zniżek na bilety do kina, teatru oraz na inne wydarzenia kulturalne

zadania

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn
  • przezbrajanie maszyn
  • lokalizowanie oraz usuwanie awarii w oparciu o dokumentację techniczną
  • dokonywanie okresowych przeglądów maszyn
  • wymiana materiałów eksploatacyjnych na liniach produkcyjnych: łożyska, taśmy, moduły elektryczne i elektroniczne

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego
  • minimum 3 letniego doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków zawartych w opisie stanowiska
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • znajomości zagadnień automatyki przemysłowej
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera