młodszy pracownik utrzymania ruchu, jelcz-laskowice

job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

edyta+48 665955991
reference number
/617/10/2020/EO - 66405
client
Toyota Motor Manufacturing Poland Jelcz

job description

Chcesz mieć swój udział w powstawaniu samochodów znanych i docenianych na całym świecie? Zadowolenie klientów, wysoka jakość i nowoczesne rozwiązania to wartości, z którymi się utożsamiasz? Dołącz do Toyota Motor Manufacturing Poland, światowego lidera w swojej branży!

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • wsparcie zespołu, szkolenie, możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • premię frekwencyjną 200 zł brutto/miesiąc oraz premię za jakość i bezpieczeństwo 480 zł brutto/kwartał
  • dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym – 10% od wynagrodzenia zasadniczego
  • pakiet benefitów (dofinansowywane posiłki 190 zł brutto/miesiąc, dojazdy, prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa Multisport)

zadania

  • wsparcie w zapewnieniu bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • udział w przeglądach, naprawach oraz reagowaniu na awarie

oczekujemy

  • wykształcenie średnie - mechatronika
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • chęć do nauki