młodszy przedstawiciel ds kontaktu z klientem, katowice

posted
location
katowice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
8
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

katarzyna doleżyk+48 605305109
reference number
/122/08/2019/MS - 59948

job description

Masz doświadczenie obsłudze klienta? Chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku?

Dla naszego klienta - lidera z obszaru usług dostawczych, kurierskich i wysyłkowych - poszukujemy pracowników na stanowisko: młodszy przedstawiciel ds. kontaktów z klientami.

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16/9-17/10-18
  • 2-tygodniowe szkolenie wprowadzające
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową i możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
  • benefity Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • telefoniczny kontakt z klientami i kontrahentami (połączenia przychodzące)
  • wprowadzanie danych do systemu
  • tworzenie raportów

oczekujemy

  • motywacji i chęci do pracy
  • znajomości pakietu Ms Office
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane