młodszy specjalista ds. administracyjnych z językiem niemieckim, łomianki

posted
location
łomianki, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
10
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

reference number
/525/07/2020/PG - 64812

job description

Sprawnie posługujesz się językiem niemieckim? Lubisz pracę z dokumentami? Masz dobry dojazd do Łomianek? Aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w Łomiankach
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • szkolenie w ramach umowy
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • dodatkowe benefity (karta sportowa/opieka medyczna)
  • terminowe wynagrodzenie równe 4500 zł brutto
  • rozwijanie kompetencji językowych
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 - bez weekendów!

zadania

  • kompletowanie dokumentów do wysyłki
  • weryfikacja zgodności
  • wysyłka dokumentów do klientów
  • przyjmowanie korespondencji
  • kontakt mailowy z klientami w celu uzgodnienia szczegółów

oczekujemy

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • znajomość obsługi programów MS Word, MS Excel
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane