młodszy specjalista ds. finansów, kraków

posted
location
kraków, małopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

agnieszka madej+48 501327453
reference number
/221/06/2019/AM - 58976

job description

Skończyłeś studia, komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś rozpocząć pracę w swoim wymarzonym zawodzie? Teraz masz szansę to zrobić! Mamy dla Ciebie ofertę w której znajomość angielskiego oraz wiedza z zakresu ekonomii i finansów to podstawa i początek międzynarodowych znajomości!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji
  • poznanie środowiska działu finansów działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy, Środkowego Wschodu i części Afryki
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, zniżki na bilety do kina itp.)

zadania

  •  codzienne wykonywanie określonych zadań zgodnych z procedurami
  • przygotowywanie, analizowanie i realizowanie płatności na rzecz wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy
  • tworzenie raportów i analiz
  • monitorowanie płatności
  • rozwijanie wiedzy na temat procesu rozliczania rachunków, wymagań dotyczących podatku VAT oraz innych przepisów ustawowych
  • ścisła współpraca z innymi działami
  • proaktywne rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie ulepszeń procesów

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2+ )
  • wykształcenia wyższego (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
  • podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • posiadania umiejętności analitycznych
  • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
  • organizacji pracy własnej i umiejętność szybkiego uczenia się
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
  • komunikatywności i przyjaznego usposobienia
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin