młodszy specjalista ds. finansowych, nowa ruda

location
nowa ruda, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anna tekiela+48 607148484
reference number
/268/04/2020/AT - 63557

job description

Szukasz swojej drogi zawodowej? Nie masz doświadczenia a chcesz spróbować swoich sił w dziale finansów? Aplikuj na tą ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta
  • zdobycie doświadczenia w obszarze finansów i controllingu
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji
  • pracę w nowoczesnym zakładzie z branży samochodowej
  • pakiet benefitów (min.: dofinansowanie do obiadów, prywatną opiekę medyczną)

zadania

  • udział w realizacji projektów inwestycyjnych
  • wsparcie działu w realizacji projektów z zakresu finansów i controllingu
  • ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego o kierunku finanse/ekonomia (mile widziani studenci ostatniego roku studiów II stopnia oraz absolwenci)
  • umiejętności posługiwania się językiem angielskim - warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomości obsługi komputera (szczególnie MS Excel)
  • umiejętności nawiązywania kontaktów

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „Finanse” z Twoim imieniem pod numer telefonu 607148484, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty. Aplikuj i ciesz się zdobytą pracą z Randstad !

Dziękujemy za przesłanie CV