młodszy specjalista ds. kontroli jakości, przecław

location
przecław, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

angelika nowakowska+48 667 501 552
reference number
/424/07/2019/KW - 59794

job description

Dla Naszego klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej ze Szczecina, lidera w swojej branży, poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko: specjalista do spraw kontroli jakości

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju
  • pracę w systemie dwuzmianowym

zadania

  • nadzorowanie funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakości
  • nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi
  • raportowanie, analiza wskaźników jakościowych
  • rozpatrywanie reklamacji
  • doskonalenie procesów na podstawie analiz reklamacji/ zwrotów
  • koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego (technicznego)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • znajomości norm zarządzania jakością
  • znajomości pakietu MS Office
  • znajomości rysunku technicznego
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • samodzielności i analitycznego umysłu