mobilny serwisant cnc, kraków

location
kraków, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

antonina zagwojska+48 697 700 323
reference number
/276/10/2019/AZ - 61049

job description

Maszyny sterowane numerycznie nie mają przed Tobą tajemnic? Podejmij współpracę z jednym z największych w Polsce producentów maszyn do cięcia CNC.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji plus premia
  • profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne
  • benefity: dofinansowanie do pakietu opieki medycznej, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • dodatkowo: wyprawki, paczki, bony itp.
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

zadania

  • naprawa maszyn CNC do cięcia plazmą
  • prowadzenie wsparcia technicznego
  • obsługa serwisów okołogwarancyjnych i wykonywanie napraw zdalnych maszyn i urządzeń
  • telefoniczny kontakt z klientem w obszarze serwisowym
  • udział targach krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie dokumentacji (np.raport szczegółowy, karty napraw, delegacje)

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (elektryka, elektronika, elektromechanika, automatyka itp.)
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • uprawnień elektrycznych SEP w zakresie eksploatacji do 1kV
  • prawa jazdy kategorii B
  • dyspozycyjności do stałych wyjazdów służbowych (serwis maszyn u klienta)
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi (np.wiertarka, szlifierka) i narzędzi pomiarowych (np.miernik uniwersalny, suwmiarka