modelarz, wrocław

location
wrocław, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

reference number
/247/08/2019/MS - 60053

job description

oferujemy

współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową(opłacone wszystkie składki)

pracę w systemie jednozmianowym

atrakcyjne warunki finansowe 23,76 zł/h

premie kwartalne

premie miesięczne frekwencyjne

bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

obróbka drobnych detali plastikowych - szlifowanie, czyszczenie, modelowanie

wsparcie zespołu przy wykonywaniu narzędzi do tłoczenia

obsługa małych narzędzi warsztatowych (szlifierki, wiertarki itp.)

oczekujemy

umiejętność obsługi standardowych narzędzi i przyrządów warsztatowych (szlifierka, piła, wiertarka, gilotyna itp.)

mile widziane doświadczenie w obsłudze frezarki, tokarki, pras oraz urządzeń sterowanych numerycznie do obróbki metalu

znajomość podstaw rysunku technicznego

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (obróbka blach, metalu lub prace ślusarskie)

wyobraźnia przestrzenna

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub o kontakt pod numerem: 605124996 - 695101562 lub wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy.