montażysta/ka, legnica

posted
location
legnica, dolnośląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

aneta pawlik+48 Jackiewicz 665304204
reference number
/205/11/2017/MK - 48221

job description

Znasz rysunek techniczny? Chcesz pracować w firmie, która jest wiodącą marką w branży grzewczej? Świetnie! Możesz w każdej chwili dołączyć do zespołu. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • miesięczna premia do 500 zł
  • dodatek do pracy w porze nocnej wyższy niż kodeksowy
  • pracę na trzy zmiany i wolne weekendy
  • benefity RandstadPlus ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin, restauracji i wybranych sklepów)

zadania

  • montaż wtyczek
  • montowanie części poprzez stosowanie ręcznych i maszynowych technik łączenia (nitowanie, skręcanie)
  • dokonywanie odbioru wzrokowego i oddzielanie wadliwych sztuk
  • obsługa maszyn drukujących i do cięcia kabla

oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • zdolności manualnych
  • predyspozycji do wykonywania prac monotonnych