monter, lwówek śląski

posted
location
lwówek śląski, dolnośląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

dorota piekutowska+48 663907877
reference number
/494/08/2020/DP - 65297

job description

Jeśli masz motywację do pracy, pozytywne nastawienie do ludzi, a przy tym takie cechy jak dokładność i sprawność manualną, zapraszamy do współpracy.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (to umowa o pracę na czas określony, odprowadzone składki na ZUS i US)
  • wynagrodzenie zasadnicze + premię frekwencyjną, w sumie 3000 zł brutto miesięcznie
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 6.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00
  • pracę w pozycji siedzącej
  • szkolenie we wczesnym okresie zatrudnienia pod nadzorem doświadczonego pracownika firmy
  • jasno określone zadania do wykonania

zadania

  • montaż elementów różnej wielkości
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

oczekujemy

  • zdolności manualnych (praca polegająca na łączeniu elementów różnej wielkości)
  • sumienności i dokładności przy wykonywaniu zadań
  • umiejętności skupienia na wykonywanej pracy
  • dobrego wzroku. Dobrze widzisz w okularach? Możesz wykonywać tę pracę!
  • pozytywnego nastawienia do ludzi i wykonywanej pracy