monter, rybnik

location
rybnik, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

patrycja polusik+48 691360148
reference number
/478/09/2020/PP - 65745

job description

Szukasz samodzielnej pracy na stanowisku hydraulika? W której masz możliwość poszerzenia swoich kompetencji zawodowych? Trafiłeś/aś idelanie! Nie czekaj- wyślij nam swoje CV.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie podstawowe od 3000-6000 brutto (uzależnione od doświadczenia)
  • premie miesięczne
  • pakiet socjalny
  • pracę o zaraz w systemie jednozmianowym
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • wykonywanie samodzielnie zleconych prac
  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej
  • montaż instalacji grzewczych

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • umiejetności samodzielnej instalacji wodno -kanalizacyjnej
  • chęci do pracy