narzędziowiec [rekrutacja prowadzona online], stary laskowiec

posted
location
stary laskowiec, podlaskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

sylwia wójcik+48 +48501326691
reference number
/148/02/2020/SW - 62629

job description

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających (frezarka, szlifierka)? Dołącz do zespołu jednego z największych producentów okien w Polsce.

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • długofalową współpracę,
  • dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

zadania

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i bieżących napraw narzędzi do wytłaczania,
  • montaż, demontaż, regeneracja i usprawnianie narzędzi do wytłaczania,
  • uczestnictwo w zamawianiu i odbiorze nowych narzędzi do wytłaczania,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z wykonywanymi zadaniami,

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy z narzędziami do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,
  • znajomość narzędzi do wytłaczania,
  • znajomość technologii ekstruzji (mile widziana),
  • zdolności manualne (polerowanie, szlifowanie),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi frezarki i spawarki,