.net developer - rekrutacja zdalna, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina lipska+48 +48607306907
reference number
/188/01/2021/KL - 67532

job description

Dla jednej z największych firm z branży beauty poszukujemy aktualnie ..Net Developera.

Nasz klient posiada 6 zakładów produkcyjnych w 4 krajach na 2 kontynentach. W firmie wdrażana jest aktualnie koncepcja Przemysłu 4.0 poprzez automatyzację lokalizacji i cyfryzację procesów produkcyjnych.

Jeśli chcesz być częścią wiodącego zespołu profesjonalistów zgłoś się do nas koniecznie!

oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Bonus roczny uzależniony od wyników firmy i własnych osiągnięć
  • Opieka medyczna
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Awanse w strukturze firmy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Praca zdalna (w obecnej chwili 100%)

zadania

  • Budowanie integracji między systemami lokalnymi i chmurowymi: definiowanie rozwiązań systemowych w oparciu o potrzeby biznesowe, opracowywanie rozwiązań, testowanie i przygotowywanie dokumentacji
  • Rozwijanie interfejsów integracji internetowej do systemu z wykorzystaniem biblioteki .Net jako API
  • Budowanie aplikacje wspierające system ERP (obejmuje wszystkie etapy projektu: projektowanie, rozwój, dostawę, testy, szkolenia, dokumentację)
  • Implementacja funkcjonalności w back-end (C # i MS SQL) oraz front-end (WPF, urządzenia mobilne)

oczekujemy

  • Minimum 2 lat doświadczenia w technologii .Net
  • Znajomości technologii C#, ASP.Net
  • Doświadczenia w pracy z SQL (MS SQL Server)
  • Doświadczenia w implementacji REST API i SOAP
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana wiedza z zakresu MS Power Apps