on site administration specialist, szczecin

posted
location
szczecin, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

reference number
/289/09/2020/JB - 65568

job description

Szukasz pracy pełnej wyzwań, w której rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe w zakresie obsługi kadrowej pracowników?

To oferta właśnie dla Ciebie. Dołącz do projektu obsługującego naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce w Szczecinie.

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat i perspektywę długofaowej współpracy
  • możliwość rozwoju w prestiżowym projekcie dla naszego Klienta, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie
  • szkolenia wprowadzające pod okiem doświadczonych specjalistów
  • pracę w przyjaznej atmosferze i w młodym zespole
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

zadania

  • obsługa kadrowa pracowników tymczasowych
  • tworzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy,
  • opracowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowych
  • prowadzenie teczek osobowych oraz dokumentacji dot. przebiegu pracy
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników dot. zatrudnienia i wynagrodzenia

oczekujemy

  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • odpowiedzialności za swoją pracę, solidności i dokładności
  • umiejętności prawidłowego ustalania priorytetów obowiązków i bardzo dobrej organizacji własnej pracy
  • dobrej znajomość Excel
  • posiadania podstawowej wiedzy z zakresu prawa pracy i ustawy o pracownikach tymczasowych
  • mile widziana znajomość systemu SAP i doświadczenie na podobnym stanowisku

Nie czekaj – zgłoś swoją kandydaturę! Zaaplikuj i wyślij swoje CV.