on site recruiter, łódź

location
łódź, łódzkie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

joanna biederman+48 48605132939
reference number
/28/10/2020/JB - 65884

job description

To oferta zatrudnienia dla osób ambitnych, dynamicznych i lubiących podejmować wyzwania. Dołącz do projektu w Łodzi i poznaj świat rekrutacji masowych pracując dla naszego kluczowego klienta - lidera branży e-commerce na świecie.

oferujemy

  • możliwość rozwoju w prestiżowym projekcie dla klienta, którego marka rozpoznawalna jest na całym świecie
  • umowę o pracę w systemie podstawowym od poniedziałku do piątku
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • perspektywę długofalowej współpracy
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, platforma zniżkowa i wiele innych)

zadania

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych w oparciu o zamówienie i określony czas realizacji
  • prowadzenie spotkań informacyjno- rekrutacyjnych z kandydatami (online)
  • obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych
  • bieżąca obsługa kandydatów - bezpośrednia i telefoniczna
  • raportowanie i analiza bieżących danych

oczekujemy

  • doskonałych umiejętności interpersonalnych oraz chęci pracy z ludźmi
  • inicjatywy, proaktywności i samodzielności w działaniu
  • umiejętności działania pod presją czasu
  • komunikatywności i zdolności interpersonalnych
  • znajomości i doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel)

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj jeszcze dzisiaj.

Joanna Biederman

Kontakt: +48605132939