operator cnc (finlandia), kotka

location
kotka, zagranica
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

dominika bartosik+48 609305601
reference number
/290/08/2019/DB - 60096

job description

Interesuje Cię praca za granicą, która pozwoli Ci się rozwijać zawodowo? Znasz dobrze j. angielski? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Finlandii.

Rekrutacja na stanowisko techniczne

oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe
  • możliwość nawiązania długiej współpracy
  • organizację zakwaterowania

zadania

  • obsługa i programowanie tokarek CNC (Siemens Sinumerik)
  • czytanie rysunków technicznych
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu

oczekujemy

  • umiejętności obsługi i programowania tokarek CNC (Siemens Sinumerik)
  • czytania rysunków technicznych
  • posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracy zgodnej ze specyfikacją techniczną produktu