operator cnc, lębork

posted
location
lębork, pomorskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
10
experience level
6-12 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

anna czerwińska+48 785620039
reference number
/517/07/2019/AC - 59689

job description

Masz doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn produkcyjnych lub maszyn CNC? Chcesz pracować w globalnej, prężnie rozwijającej się firmie działającej na potrzeby przemysłu telekomunikacyjnego oraz wielu zastosowań aplikacji przemysłowych? Jeżeli tak, ta praca może być właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta na umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany,
  • stawkę godzinową + premie do 700 zł brutto/mies + płatne nadgodziny
  • przyuczenie do obsługi maszyn CNC oraz innego rodzaju maszyn produkcyjnych( nie wymagamy kursu CNC),
  • możliwość korzystania z programu benefitowego Randstad Plus.

zadania

  • obsługa maszyn CNC oraz bieżąca kontrola pracy maszyn,
  • zmiana detali lub ewentualnie drobne korekty błędów w programie na maszynach CNC,
  • ustawianie odpowiednich narzędzi w magazynie obrabiarki,
  • kontrola jakości odlewów aluminium (wzrokowa oraz za pomocą sprawdzianów i narzędzi pomiarowych).

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej,
  • doświadczenia w obsłudze wybranych maszyn produkcyjnych,
  • mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku mechanicznym,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe z UDT,
  • mile widziane posiadanie kursu do obsługi maszyn CNC,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych.

Zadzwoń: 785 620 039 lub od razu zaaplikuj!