operator cnc, legnica

location
legnica, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

aneta pawlik-jackiewicz+48 665304204
reference number
/239/09/2019/AP - 60519

job description

Wiążesz swoją przyszłość z pracą operatora CNC, jednak nie wiesz od czego zacząć? Nie masz doświadczenia, a interesujesz się maszynami CNC? Mamy idealną pracę dla osób stawiający na swój rozwój i otwartych na naukę. Sprawdź ofertę i aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku - WOLNE weekendy
  • premię regulaminową, miesięczną do 600 zł brutto
  • premię miesięczną zależną od wyników firmy nawet do 850 zł brutto
  • pracę w firmie, w której panuje rodzinna atmosfera

zadania

  • obsługa szlifierek CNC (ostrzenie i produkcja narzędzi)
  • wykonywanie pomiarów na maszynach pomiarowych
  • manualne dokonywanie pomiarów narzędzi

oczekujemy

  • gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym
  • czytania prostych rysunków technicznych
  • podstawowej umiejętności wykonywania pomiarów suwmiarką