operator cnc, szczecin

location
szczecin, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
3
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

marta kubik+48 506463132
reference number
/76/04/2021/MK - 69299

job description

Firma z ponad 40 letnim doświadczeniem na rynku polskim jak i międzynarodowym poszukuje operatorów CNC - tokarki lub szlifierki- w zależności od doświadczenia

Jesteś zainteresowany zaaplikuj już teraz na ogłoszenie, zadzwoń lub wyślij SMS o treści CNC- oddzwonimy i podamy szczegóły rekrutacji 506 463 132

oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • wynagrodzenie zaczynające się od 3000- 3500 na rękę
  • system premiowy- nawet 1500 zł netto miesięcznie
  • pracę na dwie zmiany
  • dla kandydatów z po za szczecina przewidziany pakiet relokacyjny

zadania

  • obsługa szlifierek lub frezarek CNC
  • dobieranie odpowiednich narzędzi
  • ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie
  • kontrolowanie wymiarów wykonywanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na szlifierkach lub frezarkach CNC
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  • znajomości zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych
  • sumienności i zaangażowania podczas wykonywanych prac