operator cnc, wykroty

location
wykroty, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

magdalena gonsior+48 + 885 550 189
reference number
/530/07/2020/MG - 64840

job description

Mamy dla Ciebie ofertą, w której możesz realizować swoje techniczne pasje a przy tym zarobić przyzwoite pieniądze. Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta.

Zapraszam do aplikacji, spotkamy się na bezpośredniej rozmowie i omówimy szczegóły oferty.

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie klienta
  • pracodawca gwarantuje wynagrodzenie o kilkaset złotych wyższe niż ustawowe
  •  bezpłatne szkolenia językowe- angielski, niemiecki
  •  bezpłatna opieka zdrowotna premium
  • dofinansowanie dojazdu do pracy
  •  bonusy i premie pieniężne
  • dopłatę do wczasów
  • dodatek stażowy
  • udział w szkoleniach zagranicznych

zadania

  • realizacja zleceń produkcyjnych wg harmonogramu
  • wprowadzanie korekt potrzebnych do ustawień
  • kontrola jakości wykonanych detali z rysunkiem wykonawczym
  • bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP, ochrony p.poż, ochrony środowiska oraz wymagań ergonomii pracy

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub inne techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora tokarki CNC lub frezarki CNC