operator/-ka maszyn, katowice

posted
location
katowice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
10
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

sylwia obara+48 697 800 949
reference number
/509/05/2019/SO - 58679

job description

Masz doświadczenie w pracy przy produkcji lub zacięcie techniczne?

A może miałeś/-aś możliwość obsługi maszyn na produkcji i chcesz zrobić kolejny krok?

Dodatkowy szukasz stałego miejsca pracy z miłą atmosferą w pakiecie? My to wszystko mamy!

Szukamy operatorów/rek maszyn pakujących herbatę w Katowicach Szopienicach!

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści operator pod numer 697 800 949 - oddzwonimy.

oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową i premię
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i odprowadzane składki)
  • pracę dla lidera w branży produkcji spożywczej
  • początkowe zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy, z szybkim przejściem bezpośrednio w struktury klienta ,
  • paczki cykliczne i okolicznościowe z produktami firmy,
  • możliwość korzystania ze sklepików zakładowych
  • bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji)
  • program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia
  • I … naprawdę miłą atmosferę w pracy

zadania

  • obsługa maszyn pakujących herbatę
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym
  • uczestnictwo w realizacji procesów usprawnieniowych
  • zapewnienie wysokiej jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta
  • raportowanie danych produkcyjnych

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (6 dni pracy i 2 dni wolne)
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

Jeżeli nie jesteś pewny swoich kompetencji – możesz zadzwonić, a my odpowiemy na każde pytanie.