operator/-ka wózka widłowego, katowice

posted
location
katowice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
3
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

małgorzata ochęduszko+48 605197346
reference number
/74/09/2020/MO - 65371

job description

Szukasz pracy? Masz uprawnienia na wózek widłowy? Doświadczenie w pracy na magazynie lub chcesz je zdobyć?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

albo wyślij SMS o treści "MAGAZYN”

pod numer

697 503 042 oddzwonimy.

Miejsce

pracy: Katowice Szopienice

oferujemy

·        Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki za pracę zmianową - wypłata zawsze na czas!

·        Benefity: paczki okolicznościowe z produktami firmy, bogaty pakiet RANDSTAD PLUS ( karta sportowa, opieka medyczna,

zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach oraz wiele, wiele innych atrakcji).

·        Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową

·        Opiekę Konsultanta Randstad na miejscu 5 dni w tygodniu

·        Dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej

zadania

  • Prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów
  • Obsługa wózka widłowego
  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny!