operator maszyn, bielsko-biała

posted
location
bielsko-biała, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

katarzyna badowska+48 603304706
reference number
/198/07/2020/KB - 65192

job description

Cenisz sobie czas wolny? Chcesz pracować na dwie zmiany i mieć wolne weekendy? Zacznij zarabiać z Randstad !

Miejsce pracy: Bielsko-Biała Wapienica

oferujemy

  • stawkę miesięczną 3000 zł brutto/m-c - wynagrodzenie zawsze na czas!
  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku w systemie II - zmianowym (docelowo może zostać uruchomiona także trzecia zmiana)
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego

zadania

  • prace pomocnicze przy produkcji i w magazynie
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kompletacja zamówień
  • dźwiganie i przenoszenie ciężkich elementów (w granicach obowiązujących norm) do miejsc kompletacji

oczekujemy

  • podstawowych zdolności matematycznych
  • motywacji do pracy
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy