operator maszyn, gliwice

posted
location
gliwice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
4
experience level
6-12 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

justyna nowak+48 667800972
reference number
/348/01/2020/NM - 62317

job description

Szukasz pracy w Gliwicach? Jesteś dyspozycyjny do podjęcia pracy w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku?

Świetnie, ponieważ mamy ofertę skierowaną do osób z wykształceniem lub doświadczeniem technicznym.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową oraz możliwość przejścia w struktury firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenie między 3300-3800
  • premie absencyjne 300 zł miesięcznie oraz uznaniowe
  • pracę w dogodnej lokalizacji na strefie w Gliwicach
  • możliwość zdobycia większego doświadczenia

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • czytanie rysunku technicznego
  • obsługa przyrządów pomiarowych
  • współpraca z innymi działami
  • praca przy produkcji regałów metalowych

oczekujemy

  • podstawowej znajomości rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku
  • zaangażowania