operator maszyn, mysłowice

posted
location
mysłowice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
15
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

kinga rutkowska+48 722301002
reference number
/480/09/2019/KR - 60741

job description

Chcesz pracować w globalnej, prężnie rozwijającej się firmie produkującej między innymi oprzyrządowanie medyczne i maszyny do recyklingu?

Jeżeli tak, ta praca może być właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją Pracy Randstad, następnie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie + premie do 400 złotych brutto,
  • pracę w systemie równoważnym: 3 dni z rzędu po 12 godzin, 3 dni wolnego,
  • opiekę trenera odpowiedzialnego za wdrażanie nowych pracowników,
  • możliwość korzystania z programu benefitowego Randstad Plus.

zadania

  • obsługa pras krawędziowych lub wykrawarek,
  • produkcja części metalowych zgodnie z planem produkcji i wymaganą specyfikacją,
  • kontrolowanie procesu obróbki (kontrola jakości, usuwanie wad),
  • przygotowywanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki.

oczekujemy

  • umiejętności czytania rysunku technicznego (odczytywanie rodzajów rzutowania na rysunku oraz podstawowych wymiarów),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, kątomierz).