operator maszyn, smolice

job type

job details

posted
vacancies
10
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

magdalena balcerzak+48 501327839
reference number
/75/04/2019/MB - 57700

job description

Szukasz pracy jako Operator Linii Produkcyjnej?

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z maszynami?

Masz dosyć Pracy Tymczasowej?

Mamy coś dla Ciebie!!

Firma Corning Optical Communications - jeden z największych producentów światłowodów poszukuje osób na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę z Corning
  • pracę w systemie równoważnym ( średnio 16 dni w miesiącu, po 12h)
  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • premię miesięczną
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz dodatek za system równoważny
  • możliwość rozwoju i awansu zgodnie ze ścieżka kariery
  • rozbudowany system świadczeń socjalnych ( karta sportowa, opieka medyczna, wczasy pod gruszą)
  • dofinansowanie do posiłków ( kantyna w miejscu pracy)
  • bezpłatny dojazd do pracy z okolicznych miejscowości

zadania

  • obsługa maszyn
  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego
  • wypełnianie raportów

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy z maszynami produkcyjnymi ( mile widziane)
  • wykształcenia technicznego ( mile widziane)

Dzwoń, pisz, aplikuj!

Magda 501 327 839