operator maszyn, zalesie małe

location
zalesie małe, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

martyna stonawska+48 725233089
reference number
/562/10/2020/MK - 66359

job description

Posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcji i jesteś dostępny do pracy w systemie 3 - zmianowym?

Aplikuj na stanowisko pracownik produkcji z doświadczeniem w obsłudze maszyn produkcyjnych i dołącz do grona pracownik Bolsius.

Miejsce pracy: Zalesie Małe.

oferujemy

  • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Bolsius,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • nagrody jubileuszowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • bezpłatny transport do pracy z: Krotoszyn, Pakosław, Pogorzela, Pudliszki, Zduny (możliwe są inne kierunki w zależności od ilości chętnych).

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z przyjętymi standardami,
  • kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • realizacja i nadzór norm produkcyjnych.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej,
  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych.

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści “PRACA BOLSIUS” na numer 725-233-089 - oddzwonimy do Ciebie!