operator maszyn, złotoryja

posted
location
złotoryja, dolnośląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
6
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

aneta pawlik-jackiewicz+48 665304204
reference number
/257/04/2021/AP - 69485

job description

Poszukujesz pracy na produkcji i chcesz się rozwijać w branży automotive? Widzisz swoją przyszłość w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie przez Klienta
  • dofinansowanie do posiłków SMARTlunch
  • dofinansowanie do dojazdów
  • pracę w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • nadzorowanie automatycznego procesu produkcyjnego
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • pracy zgodnej z narzuconym cyklem produkcyjnym
  • gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym