operator maszyn/operator wózka widłowego, poznań

location
poznań, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

gabriela majchrzak+48 607402900
reference number
/396/04/2019/PF - 58008

job description

Masz doświadczenie na produkcji ? Szukasz pracy w której możesz naprawdę dużo się nauczyć oraz takiej w której masz realny wpływ na to ile zarabiasz?

Nie czekaj, aplikuj na stanowisko operatora maszyn w Sadach k. Poznania.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3700 brutto + premie)
  • premie dodatkowe
  • pracę od pn-pt na dwie zmiany
  • pracę przy najnowszych technologiach
  • stałe zatrudnienie na pełen etat

zadania

  • terminowa i bezpieczna produkcja
  • obsługa automatycznych i półautomatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z procedurami
  • obsługa wózka widłowego
  • współpraca z innymi działami i pomoc w rozwijaniu nowego oddziału
  • utrzymanie porządku w swoim obszarze pracy

oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operatora w zakładzie produkcyjnym
  • wykształcenia średnie lub zawodowe, preferowane techniczne
  • umiejętności obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem