operator maszyny pakującej, legnica

location
legnica, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

karolina sztaba+48 667 955 994
reference number
/277/06/2020/IM - 64124

job description

Jeśli chcesz się rozwijać w pracy z maszynami, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nie zastanawiaj się i postaw na nową przyszłość!

oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta
  • rozbudowany pakiet benefitów i fundusz socjalny
  • możliwość rozwoju
  • przyjazna atmosfera w pracy

zadania

  • obsługa automatów ważąco-pakujących
  • realizacja pakowania wyrobów, zgodnie z systemowymi zleceniami produkcyjnymi
  • przezbrojenia i przygotowania maszyn na poszczególne artykuły
  • kontrola parametrów jakościowych w trakcie procesu pakowania
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji
  • monitorowanie wydajności pracy linii pakowania i zapewnienie ciągłości procesu
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami higieny zakładowej i BHP

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • książeczka sanepidowska
  • dyspozycyjność, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora w firmie produkcyjnej