operator prasy krawędziowej, słubice

job type

experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

natalia maszkiewicz+48 665303009
reference number
/229/06/2019/NM - 58983

job description

Jesteś doświadczonym operatorem prasy krawędziowej ?

Miejsce pracy: Słubice

oferujemy

  • Wynagrodzenie do 4600 brutto - zależnie od doświadczenia
  • do 30 % premii od wynagrodzenia - po okresie próbnym
  • Umowę o pracę
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Pracę w systemie III zmianowym od pn - pt

zadania

  • Wykonywanie operacji gięcia detali metalowych na prasie krawędziowej
  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny
  • Kontrola jakości wykonanych elementów

oczekujemy

  • Doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza o kodowaniu maszyn CNC

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Wyślij sms o treści: "Operator prasy krawędziowej" pod numer: 665 303 009 - oddzwonimy.