operator procesu produkcyjnego, merchtem

job type
praca stała
salary
15.05 - 16.12 € za godzinę

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy
salary

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

elżbieta milewska+48 605124649
reference number
/280/06/2019/EM - 59023

job description

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą na produkcji? Znasz j.angielski i chciałbyś/abyś podjąć dłuższą współpracę w stabilnej firmie?

Dobrze trafiłaś/eś!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15,05 € brutto/ godzinę
  • vouchery żywnościowe ( 7 € na każdy przepracowany dzień)
  • pracę w stabilniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • możliwość stałej współpracy ( po przepracowanych 12 miesiącach kontrakt bezpośrednio z firmą)
  • rozpoczęcie pracy od 5.08.2019

zadania

  • obsługa i nadzór nad zautomatyzowana linia produkcyjną
  • kontrola nad poprawnością funkcjonowania procesu produkcyjnego
  • wprowadzanie danych do sytemu komputerowego

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem ( bądź dojazd rowerem ok. 8 km)
  • podstawowej znajomości obsługi komputera
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji w obszarze techniczny lub/i graficzny (drukarka flexo)