operator produkcji, opole

location
opole, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
8
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

kamila korga+48 722100901
reference number
/561/04/2019/KK - 58157

job description

Szukasz lub chcesz zmienić obecną pracę na taką, w której każdy w zakładzie jest "na Ty", przełożony docenia Twoją pracę i masz możliwość ulepszać ją z dnia na dzień? To nie pozostaje Ci nic innego jak tylko aplikować. Otwieramy nabór do nowego zakładu w Opolu. Spróbuj! Może to właśnie Ty znajdziesz pracę marzeń w 2019 roku!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio do zakładu
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22 (w przyszłości system III zmianowy)
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze zakładu

zadania

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o park maszynowy i porządek wokół stanowiska pracy

oczekujemy

  • zaangażowania i pozytywne nastawienie :)
  • chęci do nawiązania długotrwałej współpracy z naszym klientem
  • doświadczenia w pracy na produkcji min. rok