operator produkcji, siemianowice śląskie

siemianowice śląskie, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
100
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

joanna janowska+48 501 331 571
reference number
/363/07/2019/DJ - 59573
client
Adient Seating Poland Sp. z o.o.

job description

Chciałbyś pracować u światowego lidera branży automotive w Siemianowicach Śląskich?

Oferujemy wynagrodzenie od 15,50 zł do 17 zł brutto za godzinę? Aplikuj i zacznij pracę w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dojazd z Bytomia i okolic autobusem linii 42.

Interesuje Cię inne stanowisko, niż operator produkcji? Masz pytania? Skontaktuj się z nami, tel. 501 331 571 - porozmawiajmy!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 15,50 zł do 17,00 zł brutto za godzinę (wysokość stawki uzależniona od systemu pracy i działu) - UWAGA: Adient wprowadził podwyżki!
  • wypłata zawsze na czas
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne zwolnienia chorobowe i urlop)
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu socjalnego: m.in. opieki medycznej i karty sportowej
  • coroczne pikniki i paczki mikołajkowe
  • premie uznaniowe za frekwencję i wydajność
  • dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • współpraca z pracownikami na innych stanowiskach pracy
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym
  • dokładności i zaangażowania w wykonywaną pracę