operator produkcji, żarów

location
żarów, dolnośląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

anna tekiela+48 607148484
reference number
/337/12/2020/AT - 67214

job description

Nowe możliwości!

Mieszkasz w Żarowie lub okolicach? Ważna jest dla Ciebie miła atmosfera w miejscu pracy? Interesujesz się branżą motoryzacyjną?! Zacznij pracę już dziś! Nie czekaj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa 3200 zł brutto + premia)
  • zwrot kosztów za dojazdy do pracy
  • opiekę specjalisty Randstad
  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową
  • po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • benefity Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin )
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • pracę na terenie Żarowa

zadania

  • transport komponentów na produkcję
  • ręczna obsługa wózka (tzw. platformy)
  • prace logistyczne związane z funkcjonowaniem linii produkcyjnej

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • chęci do pracy
  • umiejętności pracy w grupie

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA Żarów” z Twoim imieniem pod numer telefonu 669 855 134 , a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.

Aplikuj i ciesz się zdobytą pracą z Randstad !

Dziękujemy za przesłanie CV.