operator suwnicy, siemianowice śląskie

posted
location
siemianowice śląskie, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
6-12 miesięcy

job type
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

agnieszka jaruga-wojtowicz+48 605058639
reference number
/124/08/2020/JJ - 64961

job description

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie która jest liderem światowym w produkcji siedzeń samochodowych? Firmie która inwestuje w ludzi i nowe technologie? Możesz przyczynić się do produkcji co najmniej połowy produkowanych foteli samochodowych na świecie.

Poszukujemy operatorów suwnic i mamy miejsce właśnie dla Ciebie!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wypłata zawsze na czas,
  • umowę o pracę,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • dogodne warunki pracownicze,
  • możliwość nabycia karty sportowej, ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce
  • coroczne pikniki i paczki mikołajkowe,
  • premie uznaniowe, co roczne podwyżki wynagrodzenia
  • pakiet socjalny

zadania

  • obsługa suwnicy sterowanej radiowo z poziomu "0"
  • dbanie o przestrzeganie procedur w firmie
  • przestrzeganie zasad BHP

oczekujemy

  • sprawności fizycznej
  • uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej radiowo z poziomu "0"
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym
  • umiejętności czytania instrukcji ze zrozumieniem
  • umiejętności pracy w zespole