operator wózka widłowego-->od 3400 brutto -->transport pracowniczy, bieruń

posted
location
bieruń, śląskie
job type
praca tymczasowa
salary
3,400 - 3,700 PLN

job details

posted
vacancies
3
experience level
0-6 miesięcy
salary

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

reference number
/38/04/2021/SO - 69310

job description

Dla naszego Klienta z Bierunia, poszukujemy magazynierów z uprawnieniami UDT do pracy w branży spożywczej.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!!!

Nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu - Czekamy na Ciebie!

oferujemy

  • wynagrodzenie od 3400 brutto
  •  transport pracowniczy z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  •  cotygodniowy bonus w postaci produktów klienta: serki, jogurty, produkty mleczne
  • program Poleceń Pracowniczych- do 800 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS)
  • benefity m.in. pakiet medyczny Medicover oraz karty sportowe

zadania

  • prowadzenie procesów magazynowych: składowanie, wydawanie, rozpakowywanie i pakowanie towarów
  • obsługa wózka widłowego

oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu