operator wózka widłowego, brzeg

posted
location
brzeg, opolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
40
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

barbara włóka+48 697801149
reference number
/206/07/2020/BW - 64512

job description

Adient Commercial Seating w Skarbimierzu szuka pracowników! Potrafisz jeździć wózkiem widłowym, chciałbyś podnieść swoje umiejętności?

Już dzisiaj zrób coś dla siebie- obierz właściwy kierunek i zadbaj o stabilną przyszłość!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + liczne dodatki ( od 4000 zł + dofinansowanie do dojazdów + dofinansowanie do posiłków)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ( składki ZUS + płatny urlop)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • pakiet benefitów

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • dostarczanie komponentów na produkcję
  • przestrzeganie zasad BHP

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT lub gotowości do ich wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • zaangażowania i powierzone obowiązki
  • umiejętności obsługi wózków widłowych

Zapraszamy do aplikowania. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń pon nr 697 801 149 lub 693 470 594 lub napisz sms o treści " wózek" - napewno się odezwiemy!