operator wózka widłowego, opole

job type
praca stała

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

beniamin sykut+48 667 890 038
reference number
/207/09/2020/BS - 65490

job description

Szukasz stałej pracy w Opolu?

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?

Świetnie się składa! mamy dla Ciebie ofertę!

Dla firmy z doskonałą pozycją rynkową w branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator wózków widłowych

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie miesięczne
  • długotrwałą współpracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 3 zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

zadania

  • praca w wewnętrznym i zewnętrznym magazynie zakładu
  • obsługa wózków widłowych (rozładunek i załadunek, przewożenie materiału)
  • proste prace magazynowe (np. zbieranie zamówień)

oczekujemy

  • chęci długotrwałej współpracy i rozwoju
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dyspozycyjności w systemie 3 zmianowym

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 667890038