operator wózka widłowego, włocławek

location
włocławek, kujawsko-pomorskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

patrycja gudziejewska+48 605305806
reference number
/240/06/2020/PG - 64096

job description

Operator Wózka Widłowego Poszukiwany !

Szukamy operatorów wózka widłowego do pracy we Włocławku na terenie ANWILU.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą zatrudnienia
  • pracę w dogodnej lokalizacji we Włocławku - teren Anwilu
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz comiesięczne premie
  • możliwość skorzystania z benefitów tj. karta sportowa, pakiet medyczny czy zniżki na rozrywkę

zadania

  • obsługa wózka widłowego oraz maszyn produkcyjnych
  • prace produkcyjne i magazynowe
  • obsługa urządzeń recyklingu krzemionki
  • trzymanie w czystości obszarów produkcyjnych

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • ukończonego kursu na wózki widłowe
  • uprawnień do obsługi transportu bliskiego (suwnice, wciągniki, wciągarki), uprawnienia SEP - MILE WIDZIANE