operator wózków widłowych, mszczonów

job type
praca tymczasowa
salary
3,800 - 4,200 PLN / M-C

job details

posted
vacancies
4
experience level
0-6 miesięcy
salary

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

izabella przywojska+48 697140403
reference number
/97/04/2021/IP - 69318

job description

Jeżeli szukasz pracy jako Operator Wózków Widłowych (ciepły magazyn), w firmie, w której:

  • jest miła i przyjazna atmosfera
  • pracodawca dba o pracownika
  • otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
  • chcesz podnieść swoje doświadczenie zawodowe

to oferta idealna dla Ciebie!

Firma, w której proponujemy Ci pracę, zlokalizowana jest w miejscowości Mszczonów, a jako nowy pracownik będziesz miał zapewniony program wdrożeniowy, aby wiedzieć jak najlepiej wykonywać swoje zadania.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (płatny ZUS, UW, L4, etc)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3800 PLN brutto/mc)
  • premię miesięczną (do 500 PLN)
  • wolne weekendy
  • pracę na ciepłym magazynie (około 20*C)
  • pracę w systemie zmianowym - 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • odzież roboczą wydawaną przez firmę
  • możliwość skorzystania ze stołówki zakładowej (zupa - 3PLN, II danie - 7 PLN)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • obsługa wózka widłowego (wysoki skład, do 6 poziomów)
  • praca ze skanerem
  • załadunek i rozładunek aut dostawczych
  • przyjęcie i wydanie produktów z magazynu
  • składowanie produktów w lokalizacjach
  • kompletowanie zamówień
  • sprawdzanie poprawności przygotowanych zleceń
  • inwentaryzacje
  • sporadyczne przenoszenie paczek (ciężar ok 15 kg)

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT II WJO (wysoki skład)
  • książeczki sanepidowskiej lub otwartości na jej wyrobienie
  • doświadczenie w obsłudze wózków nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • zaangażowania i odpowiedzialności