operator, kędzierzyn-koźle

location
kędzierzyn-koźle, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
reference number
/318/10/2019/MK - 61080

job description

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje specjalistów w obszarze maszyn sterowanych konwencjonalnie.

Dołącz do zespołu fachowców i zrob kolejny krok w swojej karierze zawodowej!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • realne możliwości rozwoju
  • pakiet szkoleń specjalistycznych, poszerzających kompetencje
  • pakiet socjalny (dodatek nocny, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, "wczasy pod gruszą", system premiowy)
  • pracę w międzynarodowym środowisku

zadania

  • wykonywanie detali na maszynach sterowanych konwencjonalnie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi
  • przygotowywanie i ustawianie parametrów
  • obsługa i nadzorowanie pracy maszyn
  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi
  • ustawianie automatów tokarskich sterowanych krzywkowo
  • współpraca z technologami
  • szkolenie pracowników

oczekujemy

  • umiejętność biegłego posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w ustawianiu i obsłudze automatów wielowrzecionowych sterowanych krzywką
  • wiedza na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność w zespole
  • otwartość na pracę zmianową
  • doświadczenie w obróbce metali