operator/ka linii produkcyjnej rekrutacja przez telefon, skarbimierz-osiedle

posted
location
skarbimierz-osiedle, opolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
10
experience level
6-12 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

aneta kucharska+48 665301003
reference number
/154/02/2020/AKmonika - 62636
client
Poligal Polska Sp. z o.o.

job description

Przyjazna atmosfera, możliwość zdobycia dodatkowych szkoleń, do 15 dni wolnych w miesiącu... brzmi ciekawie? Aplikuj! Prowadzimy rekrutację przez telefon :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone wszystkie składki, płatne urlopy i zwolnienia lekarskie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premie i dodatki)
  • benefity (karta sportowa, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)
  • realną możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • pracę w renomowanej firmie (pozostałe lokalizacje to Hiszpania i Portugalia)
  • kameralną atmosferę sprzyjającą rozwojowi zawodowemu i zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności

zadania

  • zapewnienie efektywnej pracy linii produkcyjnej - obsługa maszyn i urządzeń do ekstruzji folii
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • dokonywanie manualnych poprawek, usuwanie drobnych awarii na linii produkcyjnej
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym

oczekujemy

  • doświadczenia w branży produkcyjnej jako operator maszyn lub na podobnym stanowisku
  • chęci do współpracy z zespołem
  • motywacji do nauki, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice (UDT)
  • umiejętności obsługi podstawowych programów komputerowych