operator/ka maszyn produkcyjnych, tychy

posted
location
tychy, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
100
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

jagoda bańczyk+48 665301703
reference number
/463/03/2021/JB - 68916

job description

Szukasz stabilnego zatrudnienia za atrakcyjne wynagrodzenie? Chcesz poszerzać swoje kwalifikacje i nie boisz się nowych wyzwań?

Rozpocznij pracę z Randstad w Tychach na stanowisku: operator/ka maszyn

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy)
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - stawka 19 zł brutto/h + premia do 450 zł
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • pracę w różnych systemach zmianowych: 3-zmianowa i 4-brygadowa
  • benefity dostępne dla każdego pracownika (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • system poleceń do firmy - zyskaj nawet 2800 zł ekstra!

zadania

  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • proste prace manualne i produkcyjne
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych oraz dobrego wzroku
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej oraz z przyrządami pomiarowymi
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w nadgodzinach