operator/ka maszyn, skrzyńsko

location
skrzyńsko, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
20
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

ilona zygmunt+48 501327433
reference number
/154/10/2019/IZ - 60949

job description

Szukasz pracy stałej? Chcesz pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, dba o pracowników, oferuje im przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy? Nie czekaj! Złóż swoje CV

oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę od zaraz
  • wynagrodzenie zawsze na czas- do 10-tego dnia miesiąca
  • pakiet benefitów- m.in. opieka medyczna, karta sportowa
  • szkolenia wprowadzające oraz odzież roboczą

zadania

  • obsługa maszyn
  • samodzielna realizacja zleceń wg kart technologicznych i planu produkcji
  • bieżąca i końcowa kontrola jakości wytwarzanego produktu

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego bądź mechanicznego
  • minimum półrocznego doświadczenia na stanowisku samodzielnego operatora/ki w firmie produkcyjnej
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym