order management specialist, kraków

location
kraków, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Inne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anna tomczyk+48 +48 697240312
reference number
/133/03/2021/AT - 68588

job description

Dla naszego klienta, lidera automatyki przemysłowej, który dostarcza zaawansowane rozwiązania techniczne poszukujemy Kandydata na stanowisko Order Management Specialist.

oferujemy

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna - Luxmed),
  • dynamiczne i bezpieczne środowisko pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • dodatkowe dni urlopu,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (dostęp do wewnętrznej platformy językowej).

zadania

  • tworzenie i rezerwacja zamówień w systemie SAP,
  • bieżący kontakt z klientami, siedzibą główną firmy we Włoszech oraz jej oddziałami na świecie,
  • kontrola nad obiegiem informacji,
  • kontrola nad dostępnością oraz dostawami w porozumieniu z klientami,
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • nadzór nad dokumentacją,
  • przygotowanie raportów, umów oraz kontraktów,
  • wystawianie kart pracy dla pracowników,
  • wystawianie faktur sprzedaży.

oczekujemy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad dotyczących wystawiania faktur,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • wysoka motywacja oraz chęć ciągłego rozwoju zawodowego.