overture devops engineer - monitoring, katowice

location
katowice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

jowita gawor+48 697801021
reference number
/48/09/2020/JG - 65344

job description

Dla naszego klienta z obszaru bankowości poszukujemy kandydata na stanowisko Overture DevOps Engineer - Monitoring.

oferujemy

  • prywatną opieka medyczną w LuxMed
  • pracowniczy pakiet emerytalny
  • elastyczne godziny pracy
  • pracownicze ubezpieczenie na życie
  • premię roczną
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • laptop, telefon komórkowy
  • bony świąteczne
  • owoce, prezenty świąteczne, imprezy integracyjne etc.

zadania

  • praca w międzynarodowych zespołach
  • tworzenie zautomatyzowanych i kompleksowych usług monitoringu infrastruktury IT i aplikacji
  • dołączysz do zespołu inżynierów odpowiedzialnych za dostarczenie globalnej samoobsługowej, cyfrowej platformy ostrzegania i powiadamiania IT- infra
  • wspólnie z zespołem obejmiesz cały zakres projektowania, rozwoju, testowania i eksploatacji produktu

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego (najlepiej w technologii informacyjnej)
  • silnych umiejętności programistycznych w Python i Golang
  • doświadczenia z Gitlab
  • doświadczenia z narzędziem do zarządzania konfiguracją - Ansible
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia z wdrażaniem automatyzacji procesów, automatycznym testowaniem i zarządzaniem konfiguracją
  • dobrych umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej na poziomie technicznym i biznesowym