pakowacz / ka, bielsko-biała

posted
location
bielsko-biała, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

monika kasolik+48 605302604
reference number
/409/09/2019/MK - 60678

job description

Zacznij z nami pracę w Międzynarodowym Centrum Dystrybucji! Poznasz tajniki jednego z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Mamy dla Ciebie lekką pracę w nowoczesnym magazynie z kosmetykami.

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie liczy się do stażu pracy; płatny urlop i świadczenia)
  • możliwość zatrudnienia stałego już po okresie 3 miesięcy
  • pracę na nowoczesnym magazynie z kosmrtykami
  • możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy) oraz ubezpieczenia grupowego PZU

zadania

  • pakowanie oraz kompletowanie zamówień
  • pozostałe prace magazynowe zlecone przez przełożonego

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera