pakowacz-logistyk wewnętrzny, legnica

location
legnica, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

blanka rutkowska-dobek+48 697 200 244
reference number
/328/10/2020/KS - 66142

job description

Poszukujesz pracy od zaraz? Masz doświadczenie w pracy na produkcji lub w logistyce? Nie zastanawiaj się, aplikuj już dziś, praca czeka na Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace bezpośrednio w Firmie Klienta
  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • finansowane przez pracodawcę m.in.: dodatkowe ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta sportowa
  • dopłaty do wypoczynku oraz posiłków
  • nadgodziny wypłacane co miesiąc
  • paczki na święta
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach rozwijających umiejętności i wiedzę
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko

zadania

  • zamawianie materiałów pomocniczych do produkcji
  • rozliczanie zleceń produkcyjnych (sap)
  • wyjaśnianie różnic materiałowych (odpad)
  • przygotowanie kartonów i boxów do produkcji
  • uzupełnianie wody na hali produkcyjnej
  • przepływ materiałów na produkcji
  • realizacja planu produkcyjnego

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej
  • gotowości do pracy w systemie pracy 3-zmianowej
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera (mile widziany Excel, SAP)
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT II WJO